Kavacık Eşya Depolama

Tadilata giren daireler bulunan eşyalar Kavacık eşya depolama firmamız tarafından muhafaza altına alınmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler 1 iş günü içerisinde boşaltılmaktadır. Ayrıca tüm eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Kavacık eşya depolama hizmetleri ekonomik rakamlar ile verilmektedir. Kesinlikle eşyaların zarar görmesi veya deforme olması söz konusu değildir. Özellikle de depolanacak olan tüm yükler dikkatli bir şekilde araçtan indirilmekte ve raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Kavacık evden eve nakliyat şirketimiz şirketlerde, ofislerde ve villalarda bulunan eşyalar için depolama desteği sunmaktadır. Maddi açıdan değerli olan tüm yükler anlaşmalı olduğumuz kasko şirketleri tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir.

Kavacık Eşya Depolama Fiyatları

Kavacık eşya depolama fiyatları, eşya sayısına, muhafaza süresine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamız her zaman ekonomik bir hizmet sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Depolanacak olan tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir. Bu sayede mobilyaların zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat şirketimiz, taşımacılık ve asansörlü nakliye noktasında da profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Özellikle de İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç desteği sağlanmaktadır. Firmamız depolama süresi noktasında illa bir şart getirmemektedir. Ayrıca haftalık, aylık ve günlük gibi istenilen tüm süreler de depolama desteği sunulmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat firmamız depolama alanları 7/24 güvenlik kameraları ile gözetlenmektedir. Kesinlikle eşyaların çalınması kaybolması veya zarar görmesi söz konusu değildir.

Kavacık Eşya Depolama Firmaları

Kavacık eşya depolama firmaları arasında en kaliteli ve en hesaplı hizmet firmamız tarafından sunulmaktadır. Tüm müşterilerimize özel indirimler gerçekleştirilmektedir. Firmamız 1 yıl boyunca depolanan eşyaların tozlanmasını, lekelenmesini önlemektedir. Ayrıca tüm eşyalar istenilen gün ve saatte müşterilerimizin adreslerine kadar götürülmektedir. Mobilyalar başta olmak üzere geri teslim edilen eşyaların montajı ise alanında uzman marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kavacık evden eve nakliyat ile iletişime geçebilir ve evlerinizde kullanmadığınız mobilyaların sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Yine beyaz eşyalar, yataklar, komple yükler ve şirketlerde bulunan eşyalar da firmamız tarafından profesyonel bir şekilde depolanmaktadır.