İstanbul Kavacık Nakliyat

İstanbul Kavacık nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Taşıma hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir. Eşyaların tamamı marangoz ustaları tarafından sökülmekte ve daha sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca sökülen her bir parça tekrar ekiplerimiz tarafından monte edilmektedir. İstanbul Kavacık nakliyat şirketi, asansörlü ev taşıma ve asansörlü şirket taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Zira 17 kat yüksekliğe kadar ulaşabilen asansör sistemleri sayesinde taşıma işlemleri çok daha kolay bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Kavacık evden eve nakliyat İstanbul’un tüm ilçeleri maksimum 3 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Ekspertiz ekiplerimiz taşınması istenen eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve daha sonra müşterilerimize fiyat vermektedir.

Kavacık Ofis Taşıma

Firmamız kurumsal alanlarda bulunan tüm eşyalar için Kavacık ofis taşıma desteği sunmaktadır. Mobilyalar, deri koltuklar ve çalışma masaları dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Özellikle de çok katlı şirketler için büyük kamyon modelleri temin edilmektedir. Firmamız taşınacak olan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Kavacık ofis taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Ayrıca ofislerde yer alan eşyaların tamamı şehirlerarası nakliye hizmetleri sayesinde istenilen bölgelere kadar götürülmektedir. Kavacık evden eve nakliyat evlerde yer alan eşyalar içinde hem sigorta hem de asansör desteği sağlamaktadır. Firmamız kesinlikle müşterilerini mağdur etmemektedir. Teslimatlar sırasında da tüm eşyalar kontrollerden geçirilmektedir.

İstanbul Kavacık Nakliyat

İstanbul Kavacık nakliyat şirketi, depolama hizmeti noktasında da oldukça profesyoneldir. Ev ve ofislerde kullanılmayan eşyalar firmamız tarafından muhafaza altına alınmaktadır. Eşyaların zarar görmesi veya deforme olması mümkün değildir. İstanbul Kavacık nakliye, rakiplerine oranla daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. 1+1, 2+1 gibi dairelerde bulunan eşyaların depolanması için paketleme ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca villalarda bulunan ve maddi açıdan oldukça değerli olan eşyalar sigortalandıktan sonra depolara yerleştirilmektedir. İstanbul Kavacık nakliye sayesinde pratik bir şekilde taşınmak mümkündür. Sizde müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek evden eve nakliyat ve eşya depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.