İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama şirketimiz, 1+1 başta olmak üzere farklı büyüklüklere sahip olan dairelere özel araçla tahsis etmektedir. Yük sayısı ne olursa olsun depolama hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Firmamızın depolama alanları modern yaşam tarzına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Şirketlerde, holdingler de veya lüks rezidanslar da bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından uzun yıllar muhafaza edilmektedir. İstanbul eşya depolama hizmetleri dahilinde paketleme, yükleme ve geri teslim etme gibi destekler de sunulmaktadır. Ayrıca firmamız kesinlikle hizmet süresi noktasında sınırlandırma getirmemektedir. Tüm eşyalar istenilen süreler kadar depolanmakta ve istenilen süre içerisinde geri teslim edilmektedir. Eşya depolama firmamız her zaman kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

Sektörde hizmet veren İstanbul eşya depolama firmaları, müşterilerine çeşitli teklifler sunmaktadır. Tüm yükler, malzemeler istenilen adreslerden alınmakta ve yine istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Özellikle de İstanbul şehir içi nakliye hizmeti kısa bir süre içerisinde verilmektedir. İstanbul eşya depolama firmamız, tüm eşyalar için sigorta desteği de sağlamaktadır. Bu sayede taşıma ya da depolama sırasında zarar gören eşyaların maddi değerleri şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Her bir ürün kapalı kasa araçlar ile nakil edilmektedir. Yolculuk sırasında herhangi bir eşyanın zarar görme riski bulunmamaktadır. Ayrıca firmamızın depolama alanları birçok eşyaya hitap etmektedir. Yine bu depolarda 7/24 sorumlu bir güvenlik görevlisi bekletilmektedir. Hırsızlık olayının yaşanması söz konusu değildir.

Eşya Depolama Ücretleri

Eşya depolama ücretleri, muhafaza süresine, yük sayısına ve teslimat adresini göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız tarafından talep edilen ücretler içerisinde paketleme, yükleme ve adrese teslimat gibi hizmetlerde mevcuttur. Ayrıca talep eden müşterilerimiz için montaj desteği de sağlanmaktadır. İstanbul eşya depolama ücretleri ekonomik rakamlara tekabül gelmektedir. İster 1+1 isterse 5+1 hiç fark etmeksizin tüm dairelere özel indirimler gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliye hizmetleri de makul rakamlarla verilmektedir. Kaliteli bir depolama desteği almak için hemen firmamızı arayabilir ve 1 iş günü içerisinde evinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmeti sunularak müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir.