Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama ücretleri kadar önem arz eden diğer bir konu ise depolanacak eşyaların güvenliğidir. Pek çok firma bu konuda yetersiz kalmakla beraber pahalı olan eşyaları bile tam anlamı ile koruyamamaktadır. Özellikle de paketlenen yükler dikkatli bir şekilde raf sistemlerine yerleştirilmelidir. Yine bu yüklerin indirilmesi, araca yüklenmesi sırasında da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Ev eşyası depolama ücretleri ise muhafaza süresine, eşyaların sayısına veya kapladığı alana göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız bu konuda müşterilerine profesyonel bir destek sağlamaktadır. Ayrıca gerek taşıma gerekse depolama sırasında eşyaların zarar görmemesi için üst düzey paketleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Şirketimiz İstanbul’un tüm ilçelerine de araç desteği sağlamaktadır.

Ev Eşyası Depolama Firmaları

Nakliye ve depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz firma tercihi noktasında hassas davranmalıdır. Örneğin bazı firmalar ucuz hizmet bahanesi ile depolanacak eşyaları paketleme gereği bile duymamaktadır. Dolasıyla da maddi kayıplar yaşanmaktadır. Ev eşyası depolama ücretleri açısından ekonomik bir destek almaya çalışan müşterilerimiz farklı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Şirketimiz ise öncellikle tüm yükleri paketlemekte ve daha sonra dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Daha sonra depolara getirilen ambalajlar, fiziksel özelliklerine göre raf sistemlerin yerleştirilmektedir. Eşya depolama ücretleri hakkında net bilgi verildikten sonra uygulamalara başlanmaktadır. Firmamız kesinlikle eşyaların zarar görmesini engellemektedir. En ufak bir parçanın kaybolması, çalınması söz konusu değildir. Ayrıca depolama süresi noktasında da herhangi bir şart getirilmemektedir. Ev eşyası depolama ücretleri yönünden en ucuz hizmet şirketimiz tarafından sunulmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri

Ev eşyası depolama ücretleri 1 aylık, 2 aylık gibi saklama süreleri üzerinden hesaplanmaktadır. Firmamız 1+1, 2+12, 3+1 gibi daireleri güvenli bir şekilde boşalmaktadır. Ayrıca depolarda bulunan eşyaların çevresel etkenlerden dolayı deforme olması da söz konusu değildir. Şirketlerde, ofislerde veya lüks konutlarda kullanılan mobilyalar için sigortalı depolama hizmeti verilmektedir. Nakliye, paketleme gibi işçilik desteği içinde ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Ev eşyası depolama fiyatları hakkında daha detaylı bir bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca 1 iş günü içerisinde tüm eşyalarınız geri adreslere teslim edilmektedir