Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları, eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde bulunan tüm mobilyaları, elektronik ürünleri sorunsuz bir şekilde koruma altına almaktadır. Ayrıca İstanbul’un çeşitli semtlerine de nakliye desteği sunulmaktadır. Depolanacak tüm eşyalar taşıma işlemleri öncesinde paketlenmektedir. Paketleme sırasında yüzeylere yerleştirilen köpük malzemeler sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Ev eşyası depolama fiyatları ise oldukça ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız 1 aylık, 2 aylık gibi farklı süreler için de depolama desteği sağlamaktadır. Özellikle de villalarda bulunan ve maddi açıdan değerli olan tüm parçalar firmamız tarafından uzun yıllar muhafaza edilmektedir. Herhangi bir eşyanın zarar görmesi ise söz konusu olmamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

Sektörün en ucuz hizmeti İstanbul eşya depolama şirketimiz tarafından verilmektedir. Ev, işyerleri ve diğer alanlarda kullanılan eşyalar güvenli depolara yerleştirilmektedir. Ayrıca şirketimizin saklama alanları 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Bu sayede eşyaların çalınması veya kaybolması söz konusu değildir. İstanbul ev eşyası depolama fiyatları ekspertiz ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Örneğin işlem görmesi planlanan tüm eşyalar teker teker sayılmakta ve daha sonra müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Her zaman önceliğimiz kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile vermektedir. İstanbul eşya depolama şirketimiz farklı özelliklere sahip seri imalat ürünlerini ve fabrika parçalarını da depolama kapasitesine sahiptir. Tadilata girmiş olan tüm dairelerde bulunan eşyalar için 1 iş günü içerisinde araç yönlendirilmektedir.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları piyasada ki her firma için değişkenlik göstermektedir. Ancak ucuz depolama hizmeti adı altında faaliyet gösteren pek çok nakliyeci işini adam gibi yapmamaktadır. Depolanacak eşyaların dikkatli bir şekilde raf sistemlerine yerleştirilmesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde maddi kayıplar yaşanabilmektedir. Firmamız ise son teknolojiler ile dizayn edilmiş depoları sayesinde tüm yükleri sıfır risk ile saklamaktadır. Depolama fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak adına firmamızı arayabilir ve istediğiniz adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca şirketimiz müşteri memnuniyetini sağlamak adına 4+1 gibi büyük dairelere özel yüzde 10’luk bir indirim gerçekleştirmektedir.